Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Doświetlanie zakrętów - Full Led


mixokret
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuje światła w moim Xie i mam dziwne wrażenie jakby, kręcąc kierownicą w lewo, lewe światło było nieruchome i nie doświetlało zakrętów. Przy ruszaniu kierownicą snop światła wykonuje wyraźne "ruchy". Lewe natomiast jest nieruchome.

Przy uruchomieniu wyraźnie światła się ustawiają więc chyba wszystko jest ok

Pytam jak to u Was wygląda?

Może mi się coś wydaje a może reflektor jest zepsuty.

Być może ma to związek z ruchem prawostronnym w Polsce - czyli prawe doświetla bardziej pobocze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdyby tylko prawe mialoby byc skretne to system nazywalby sie 'doswietlanie zakretu prawego"

Na serio to raczej w obie strony.B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym sposobem, skrecajac w prawo nie moze ruszyc sie prawy reflekor bo by oslepial kierowcow z przeciwnego pasa ruchu. Powinien wowczas "ruszac" sie lewy

Moze to jest tak, ze lewy bardzo delikatnie zmienia kat przy skrecaniu w lewo (oslepianie kierowcow) a wieksze ruchy wykonuje prawe swiatlo.

Skrecajac w prawo nastepuje zmiana kolejnosci i to lewy "wychyla" sie bardziej niz prawy

Potestuj a moze sie przekonasz sam. pamietaj, ze "lekkich" ruchow reflektorow mozesz nie zauwazyc na scianie/bramie garazowe etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak to u Was wygląda? Skręca się lewy reflektor? Ten od strony kierowcy? A mnie prawy dość wyraźnie pracuje a lewy tak sobie [tak sobie do tego stopnia że mam wrażenie że jest nieruchomy]

Zadzwoniłem do ASO - zobaczymy co oni na to . Poinformuje Was.

Edytowane przez mixokret
dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...