Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie o odpalanie bez kluczyka mechanicznego


kenios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od kilku dni mam Nissana T31 i mam zagwozdkę, wcześniej te kilka dni odpalałem auto bez kluczyka mechanicznego, dzisiaj przekręciłem stacyjke na LOCK, i pewnie to głupie pytanie ale nie wiem jak odpalić teraz auto bez kluczyka mechanicznego :)
W sensie kluczyk mogę wyciągnąć tylko jak stacyjka ustawiona jest na LOCK,  nie za bardzo wiem jak ustawić teraz stacyjke np. na "OFF" lub "ACC" i móc odpalać auto bez kluczyka mechanicznego?

Stacyjka wygląda jak na zdjęciu.

_r2_c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej wspomniał, wciśnij hamulec i dopiero wtedy kręć, sam odkryłem to po 3 miesiącach od kupna samochodu  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eryk93 napisał:

sam odkryłem to po 3 miesiącach od kupna samochodu  :D

@eryk93 3 miesiace od kupna nie uzywales samochodu?

@kenios przeciez te wiadomosci sa w isntrukcji obslugi (str. 2-15, 2-17), bez zlosliwosci radze przeczytac ja, tam jest sporo waznych informacji

BTW podczas proby przekrecenia kluczyka/zaslepki na wyswietlaczu nie pojawia sie piktogram stopy i pedalu podpisany 'Press brake pedal to start'?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem cały czas kluczyka, nie zagłębiałem się w te sprawy, a zaślepki nie było jak kupiłem samochód. O tej "funkcji" wyczytałem właśnie z książki. 

Trochę czasu od tej pory minęło i fakt faktem z książki się sporo dowiedziałem ;)

Ale chociaż kolega wyżej problem rozwiązał  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...