Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera 2.2 dci ciekawa oferta


Gość KSz77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda dość fajnie. Kolorek tez jest oki, bo mam taki sam. Ale mam jedno ale. Jakoś nie podoba mi się kierownica - chodzi o zaślepkę od poduszki powietrznej. Powinna mieć ładny, sebro-czarny znaczek firmowy. Lub auto nie ma poduchy lub jest wstawiona nieoryginalna.

Może się czepiam ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy ortograficzne zawsze mnie ostraszają a tu ich troszkę ;)
:lol::lol::lol: mnie tez
Wygląda dość fajnie. Kolorek tez jest oki, bo mam taki sam. Ale mam jedno ale. Jakoś nie podoba mi się kierownica - chodzi o zaślepkę od poduszki powietrznej. Powinna mieć ładny, sebro-czarny znaczek firmowy. Lub auto nie ma poduchy lub jest wstawiona nieoryginalna.

Może się czepiam ale takie jest moje zdanie.

z tego co mi sie wydaje to nawet w najubozszej wersji n-16 nawet z poczatku produkcji jaski oferowane byly w standardzie (przynajmniej dla kierowcy)...mi tez sie to nie podoba :? ta zaslepka nie jest chyba od n-16 ;) ale moge sie mylic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro posiadacze N16ek tak mowia, to te 4 poduszki z opisu pewnie sa tylko wirtualne.

Jesli kolega chce ja sprawdzic naocznie to podajcie koledze czas po jakim gasnie w N16tkach kontrolka AIRBAGów to bedzie prosty sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten pierwszy właściciel. Chyba w Polsce :twisted:

Z tego co mi wiadomo tego samochodu nie sprzedawano u nas. Mam ten sam rocznik, z tym samym silnikiem i w ASO mieli nawet problemy z odpowiedzią jakie tarcze idą na tył w wersji z tym silnikiem :shock:

Tłumaczyli się, że nie sprzedawali i takie tam. A kierownica rzeczywiście powinna mieć elegancką zaślepkę ze srebrno-czarnym znaczkiem nissana. Może odpadła? Jedź na komputer jeśli jesteś zainteresowany i sprawdź. Co do ceny to ja kupiłem taką 3 drzwiową 2 m-ce temu z takim samym wyposażeniem i przebiegiem 110 tyś. za podobne pieniądze, nawet kilkaset złoty taniej. Dobre jest to, że samochód jest na polskich blachach. Bieganie po urzędach - cło, skarbówka, nie należy do przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kierownica rzeczywiście powinna mieć elegancką zaślepkę ze srebrno-czarnym znaczkiem nissana. Może odpadła?
zaslepka na pewno nie odpadla bo by bylo puste plaskie miejsce a tam jak sie przyjzysz to ewidentnie znazek jest wytloczony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N16 sedany byly japonskie a hatchbacki angielskie wiec moze dlatego (halogeny tez ma takie jak ten sunny), choc bardziej mi sie wydaje ze auto nie jest krajowe tylko sprowadzone niewiadomo skad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w 2000 roku były białe rejestracje? I to o takim wysokim numerze? Wała.

 

Napewno ściągany więc jak znam życie był walony. Widaiałem takie wytłoczki jak mi robili Ka dla mojej żony. To sie nazywa Homemade Artificial Air Bag :P Ja mam N16 dokładnie z takim silnikiem fakt 2002 ale wklejany znaczek jest piękny emaliowany.

 

Mój wózek ma silnik UK a cały był składany w NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazujesz nam almery na czarny rynek...zobacz ze nawet zegary to chyba nawet od primery pochodza bo w naszych almerach nie widzialem szarego tla zegaroow.jakies skladaki :lol: tylko to 105HP w serii mnie intryguje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda środek almery

 

doładnie tak :D

 

A ta N16 sedan jest napewno bita, załozyli taka poduszke czy cała kierownice bo innej nie mieli :? autko napewno nie jest kupionne w polsce, poniewaz Nissan Polska nie sprowadzał N16 z tymi silnikami z powodu dodatkowych -wyzszych opłat, i w sumie nadal ich nie sprowadzaja, a szkoda bo N16 po fl 2.2 dci ma 130 km i szesc biegów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...