Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak podświetlenia w przyciskach funkcyjnych kierownicy


lukaszmichalak1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Nie mam podświetlenia przycisków funkyjnych na kierownicy. Czy jest jakiś bezpiecznik, który za to odpowiada? 

Również zauważyłem, że nie świecą mi się przyciski na radiu w lini do wyboru źródła dżwięku (CD / FM ...).

Niedawno demontowałem obudowy kokpitu i tunel - czy jest możliwość , że pzreoczyłem jakąś wtyczkę czy raczej szukać po bezpiecznikach?

Dodatkowo zauważyłem, że jak odpalam auto - navi zawsze prosi o przytrzymanie przycisku day/night przez kilka sekund.

Czy ktoś się z tym spotkał? 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czolem,
U mnie jest podświetlenie, choć już miejscami ciemniejsze. Zapewne brud, mam zamiar przejrzeć to podczas naprawy elektroniki/sterowania tempomatu. Problem, tu proszę o podpowiedz: jak rozebrać kierownice by dostać się do plastików na ramionach kierownicy oraz ukrytych tam układów? Nie mam tam żadnych śrub wiec pewnie zatrzaski. Zna ktoś temat?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontujesz poduszkę są trzy zatrzaski: jeden na dole pośrodku i jeden z lewej strony drugi z prawej. Poduszka wyskoczy. Dalej ma śruby i wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże od czoła. Z tyłu masz dziury. Tam płaski śrubokręt wkładasz, łatwo nie będzie. W dolnej musisz odgiąć sprężynę w stronę na zewnątrz w miejscu dziury jest płaska. Jak dobrze złapiesz to możliwe że góra puści od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...