Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lewa stopa


sylb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry i witam wszystkich.

Jestem, prawie przekonany do zakupu X-trail, jest jeden wielki minus.

A mianowicie, brak miejsca na lewa stopę( i tak jest lepiej niż w  qashqai), generalnie jest po prostu wg. mnie za wąski i bardzo źle się trzyma stopę. Macie na to jakieś rozwiązanie, może są jakieś specjalne podkładki/nakładki do zamontowania ?

Dziękuję za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a jedna się da.

To jakiś uniwersalny, czy specjalny do X-Trail, gdzie tego szukać ?

Ja byście słyszeli co handlowcy, wymyślali jak zwróciłem im na to uwagę i poprosiłem by sami wsiedli i sprawdzili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sylb napisał:

Dzień dobry i witam wszystkich.

Jestem, prawie przekonany do zakupu X-trail, jest jeden wielki minus.

A mianowicie, brak miejsca na lewa stopę( i tak jest lepiej niż w  qashqai), generalnie jest po prostu wg. mnie za wąski i bardzo źle się trzyma stopę. Macie na to jakieś rozwiązanie, może są jakieś specjalne podkładki/nakładki do zamontowania ?

Dziękuję za sugestie.

Jakis wymyslony ten problem :search:

A zapytam: automat czy manual? W manualu nigdy nie mailem problemu z ilością miejsca na lewą stopę czy to w klapkach czy w zimowym buciorze. Przecież ta lewa cześć jest naprawdę szeroka i korzystam z niej tylko w trasie z tempomatem.

A w automacie jak na zdjeciu : miejsca w bród.

Przy czym ja kupiłem dywanik gumowy z dodatkową częścią na tę właśnie lewą czesc aby nie brudzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...