Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1.6 dci w automacie - drgania (za wysokie przełożenie)


fuchs7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem posiadaczem Xtraila 1,6 w dieslu a automatem. Zauważyłem że przy ekonomicznej, delikatnej jeździe (na niskich obrotach) samochód drży. Efekt jest taki jak w manualu jechałbym na zbyt wysokim biegu. Czy spotkaliście się z podobnym problemem. Auto mam na gwarancji. zgłaszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nissan Altimę 2.5 w automacie (CVT) też drży przy niskiej prędkosci obrotowej silnika, co ciekawe  żony Rogue(xtrail) 2.5 4X4 nie ma tej przypadłości . Sprawdziłem kilka tych automatów z napędem na jedną oś i każda drży, 4X4 nie ma tej przypadłości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie dopatrywac sie przyczyn w marnych poduszkach zawieszenia silnika. Manual, jak delikatnie ruszam tez dygocze, nie zawsze ale czesto, najlepiej ruszac z kopyta wtedy jest gitara :-)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/17/2018 at 12:42 PM, nori76 said:

Nie wiem, czy nie dopatrywac sie przyczyn w marnych poduszkach zawieszenia silnika. Manual, jak delikatnie ruszam tez dygocze, nie zawsze ale czesto, najlepiej ruszac z kopyta wtedy jest gitara :-)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Mi też to wygląda na marnej jakości poduszki :) Zwłaszcza górna łapa jest strasznie słaba, ja w swoim trochę ją ulepszyłem wężem paliwowym i trytką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...