Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ładowanie telefonu USB


Pawcio29

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ładowaniem telofonu przez USB (radio accenta 2017). Po podłączeniu kabla wyświetla się komunikat na wyświetlaczu "USB nieobsługiwane"  i kilkakrotny ,  bardzo głośny powtarzający się  dźwięk. Sprawdzałem na 3 telefonach (wszystkie to Xiaomi), i jest tak samo. Jak u Was ładowanie telefonu wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ładuję z 3 telefony. 1 szajsung i 2 stare nokie.

2 podłączone przez przedłużacz ze schowka. 1 przez usb ze schowka

Ładują bez problemu.

może masz kabel felerny - sprawdzałeś?

no i pozostaje inny tel . do sprawdzenia. To tam sam wiesz. Nawet jakis stary z szuflady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kabel może ma i dobry ale to wejście USB jest raczej nie przeznaczone do ładowania. Tzn może być do ładowania ale ma zapewne tylko 0,5A a to dla dzisiejszych telefonów za mało. Radio traktuje telefon jak pamięć USB której nie może odczytać. Stąd ten komunikat. Miałem taki sam jak podłączyłem pendrive sformatowanego w NTFS. Mozę jak wybierzesz w ustawieniach podłączenia telefonu "tylko ładowanie" sytuacja się poprawi. Ładowarka w gnieździe zapalniczki to lepsze rozwiązanie. Więcej prądu a więc szybsze ładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często ładuje telefon podczas jazdy z gniazda USB i nie ma żadnych problemów. Telefon w schowku i nie wala się po kaśce. Może rzeczywiście ma mniejszy prąd ładowania jak z gniazda 12V, ale nie mam żadnych komunikatów (Samsung Note4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się nie powtórzę.
Ale u mnie wszystko jest pozajmowane.
Ja mam z zapalniczki.
Żonka jeździ okresowo więc mam podłączony kabel w schowku. I się ładuje.
Może mniejszy prąd ale powiedzmy że nie ubywa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...