Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CVT P0745


SzalonyKon1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich nabyłem nie dawno Murano wersja EU mam problemze skrzynia biegów na zimno super po 20 km zaczyna szarpać olej sprawdzony na ciepło jedyny błąd P0745 .czy ma ktoś może jakieś pomysły dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję im więcej czytam tym większy bałagan w głowie. Na serwis jestem umówiony ale obawiam się magicznej odpowiedzi skrzynia do wymiany bo tak łatwo . Z kolei dobrego magika od cvt ciężko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzalonyKon1 napisał:

Dziękuję im więcej czytam tym większy bałagan w głowie. Na serwis jestem umówiony ale obawiam się magicznej odpowiedzi skrzynia do wymiany bo tak łatwo . Z kolei dobrego magika od cvt ciężko 

Niekoniecznie skrzynia.

Często się zdarza, że padają zawory ciśnieniowe (solenoidy) - nie tylko w cvt.

Najczęściej z powodu braku wymiany oleju w skrzyni. 

Najtaniej wyjdzie Ci wymiana oleju - może wymianą uda się przepłukać układ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te zawory są w skrzyni tzn za misa olejowa? Olej sprawdzałem poziom jest kolor jasno zielony. Mało kto się chce podjąć wymiany oleju zwłaszcza dynamicznie bo coś! !!ewentualnie micha w dół filtr i dolać, na 30 zakładów 1 podejmie się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć jak jest w z50.

Wczoraj skończyłem wymianę statyczną w moim z51 wraz z wymianą filtra - w moim jest filtr zewnętrzny więc wymiana bardzo prosta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...