Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak mocy swieci naped obrotomierz nie dziala


Slawekhp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem silniq qr20 nie dziala obrotomierz swieci sie kontrolka 4wd ewidentnie nie wkreca sie w obroty i wyskakuje blad czujnik polozenia walu 

Czujnik nowy a problem dalej pozostal mial moze ktos podobne objawy i rozwiazal problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, może nikt do tej pory nie spotkał się z takim problemem więc i nie miał kto odpisać.

NIe mniej, jak już znalazłeś rozwiązanie to zawsze miło jak się je opisze, będzie na przyszłość dla osób którym się coś takiego przytrafi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem to samo czujnik wałka rozrządu padł i objaw był taki sam autem jeszcze wróciłem z pracy wjechałem do garażu a potem kaput nie chciał odpalać . Kupiłem oryginalny w ASO b miał korzystną cenę 350 zł wymieniłem i po sprawie ale dostęp do niego to jakiś koszmar nie chce nawet myśleć o tym drugi raz . Co do wyglądu czujnika stary jest zalany w plastiku a nowy jest całym metalowym walcem tak ma być pytałem w ASO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyskoczył błąd ale  padł czujnik położenia wału korbowego ,dziś wymieniony na dedykowany zamiennik 180zł na razie ok ,ciekawe czy zamiennik da radę - oczywiście jest na gwarancji. W moim przypadku auto odpalało ,nissan gubił wskazania obrotomierza i kilka razy zapaliła się kontrolka 4WD ale mogłem nim jeździć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...