Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cichy klakson


Gość wiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie cichy klakson w N15, właściwie to robi takie "piii piii" zamiast trabić tak żeby drzewa z liści spadały (od tego przecież jest). Z tego co pamiętam jak jeździłem przed laty K10 z kolegą to się śmialiśmy z jego klasonu. :D

Więc czy ktoś przepinał klakson od innego wozu (np. w Oplach są głośne)? Czy trzeba podłączyć jedynie +/- 12V, czy też idą tam jeszcze jakieś inne kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawda jest ze Nissanki maja ciche klaksonki, wiec tak jak mówisz kalkson z opelka (ja mam z calibry ) podpinasz bez dodatkowych kabli i trąbisz :D na ''liscie co by drzewa spadały'' a i przykrec go sobie na jakims płaskowniku bedzie w tedy lepiej trąbił.

 

 

a tak w ogole temat był niedawno przerabiany tu masz linkhttp://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=3135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, z tymi liścimi i drzewami to oczywiście odrotnie :lol: , chociaż kiedyś ktoś podał na forum filmik ze Stanów z jazdy samochodem co to klakson mial taki , że chyba i drzewa by się kładły :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy klakson w n15? toć kurde ja mam taki klakson, że drgawek od jego użycia można nagłych dostać.

Zresztą jeżeli chodzi generalnie o głośność klaksonów to mi się wydaje że kwestia nie jest w nich samych, ale w wygłuszeniu kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...