Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] Półoś


Gość dolar

Rekomendowane odpowiedzi

Pizdneła mi dzisiaj półoś z prawej strony w p11 2ooo , 130 KM. wzwiązku z tym mam pytanie,jakie sa koszty półosi nowej ,uzywanej albo zastępczej.Ciekawi mnie na ile fiknełm. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo tyle że w P11 1.6.Poszła mi lewa półoś, za nową bez pochłaniacza drgań, czyli bez tej gumowej nalewki na półosi zapłaciłem 370 zł. Najlepiej zadzwonić do sklepu nissana na Ostrobramskiej, mają tam nowe i używane częsci.Nie wiem jak to się dzieje ale u nich sama półoś "nowa" kosztuje 370 zł,natomisat w ASO sprzedają tylko półoś wraz z wewnętrznym przegubem za bagatela 1700 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Temat o polosi wiec moge chyba zapytac bo nie potrafilem znalezc informacji. Chodzi mi o P11 SR20DE 130km. Prawa polos ma podpore mocowana do silnika, w tej podporze znajduje sie lozysko ktore bezwzglednie musze wymienic ale nie znam jego wymiarow lub typu. Moze ktorys z doswiadczonych kolegow posiada te informacje?

Pozdrowienia

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma,

temat półosi był poruszany już wielokrotnie.

Większość osób zakupiła półosie w motomaxie.

 

Ja za lewą zapłaciłem ok. 180zł - NOWĄ.

Polecam www.motomax.pl.

 

Można też ich znaleźć na allegro.

Wymiarty łożyska i rodzaj - zastosowanego na podporze - też nie są mi znane.

Popatrzę w książce.

Zawsze można wyjąć i wtedy poszukać na wzór.

 

Pzdr.

Brodacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Brodacz, jurgenik dzieki za wypowiedzi ale nie sa precyzyjne. Jurgenik Twoj opis jest rzeczywiscie wyczerpujacy.... ale nie w kwestii o ktora pytam. Brodacz - mozna wyjac ale wiaze sie to z praca po ktorej i tak bede musial to w odwrotnej kolejnosci zmontowac i kolejny raz rozebrac gdy juz bede mial nowe lozysko. Stad moje pytanie o konkretny typ lozyska. Staralem sie zadac pytanie mozliwie precyzyjnie.

Wierze ze sa na forum doskonali fachowcy z doswiadczeniem (przeczytalem caly ogrom wiadomosci dowodzacych poteznej wiedzy). Prosze mnie nie posadzic o arogancje ale odpowiedzi majace sie nijak do pytania sa "lekko" bezuzyteczne.... no moze robia ruch na forum. Tyle ze nie jestem pewien czy o to chodzi.

Goraco pozdrawiam

Gregg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...