Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

schemat elektryczny


Gość filtron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie przymierzam sie do zainstalowania alarmu tylko że warsztaty spiewaja za załozenie 300-400zl[ zlodzieje[ :evil: a mam elektryka znajomka i on mi zalozy tylko potrzeba schematu do p-10 95 a może ktos sam zakładał alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mojej P10 zakładał mi funfel elektronik i jakoś nie potrzebował schematu elektrycznego autka bo właściwie nie wiem po co chyba że twój funfel pierwszy raz widzi auto i bedzie tam zakładał allarm :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie to nie przekonuje żonce gość w eskorcie założył alarm w 3 godzinki bez schematu :lol::lol: ale pracował w alarmach :wink: :wink:

przecieżkie czujniki i inne taki do odcięcia są widoczne trzeba sie tylko wpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupelnie sie z tym zgadzam - dla elektryka ktory juz to robil nie powinno stanowic problmu odnalezienia wlasciwych kabli zeby sie wpiac tam z alarmem. O ile pamietam w przypadku mojego poprzedniego auta kolo razem z centralnym zamkiem zakladal w 4-5h. Centralny byl zakladany od zera wiec troche zeszlo z samym zdejmowaniem tapicerki i werceniem pod silowniki.

 

Wracajac do montazu alarmu przez twojego funfla to poszukalbym kogos innego kto nie potrzebuje schematu elektryki auta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci schemat główna wiązka idzie w lewym progu i tam wpinasz cały alarm jaki by nie był łącznie z pętlą odcinającą pompę paliwa . Wszystkie rzeczy do kórych trzeba się wpiąć mają kable w różnych kolorach /kierunki pompa paliwa czujniki drzwiowe cent. zam/ i najdziesz je w progu przy kierowcy. Co to za elektryk ?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie mam nic do twojego elektryka pewnie sobie poradzi bo jest to bardzo proste tylko wydaje mi się że schemat jest zbędny opis kabli od cantalki alarmu zawsze jest w komplecie z alarmem a do pdłączenia wystarczy troszkę pomyśleć i mieć zwykłą kontrolkę/podam przykład-podnosisz tyne siedzenie i tam jest pompa paliwa sprawdzasz kontrolą w którym kablu jest prąd po włączeniu stacyjki patrzysz na jego kolor i taki sam znajdujesz w lewm progu podłączasz do niego kable z centralki przecinasz i pętla na pompę już jest i tak samo robisz z resztą kabli/

 

:lol: powodzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze wam powodzenia z tym alarmem/:) u mnie tez niby bylo b.latwo zalozyc alarm ale jak doszlo do podlaczenia centralnego zamka( dodatkowy silownika w dwiach kierowcy)i dodatkowej centralki domykania szyb to wymieklem:) oddalem to znajomemu ktory za zalozenie alarmu,zainstalowanie silownika + centralka domykania szyb(jego centralka) skasowal mnie 300zl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 stówki to nie jest źle sama centralka do domykania szyb kosztuje ok 100 i do tego potrzebny jest przekaźnik który zamienia + na - kosztuje ok30zł plus kabelki to jest z 150 zeta to za robótkę 150 zeta to nie jest źle

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co patrzylem na schemat podlaczenia tego "domykacza" nie jest to takie proste i poddalem sie i oddalem to wszystko elektrykowi:)ale za to fajna sprawa z tym domykaniem :) nie musze pamietac o zamknieciu szyb przed wylaczeniem zaplonu:) zawsze zapominalem:) wkurzalo mnie to strasznie !!!! a teraz pelen wypas:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...