Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwna sprawa!!!


Gość tomec7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik.Zamontowalem dzisiaj radio "Nissana" po rozkodowaniu.Wszystko bylo ok wlasnie do teraz.Zaparowala mi tylna szyba wlaczylem jej ogrzewanie i wlaczyla mi sie kontrolka ABS pozniej oswietlenie lekko przygaslo(obiawy slaby akumulator), pozniej sie wlaczyla kontrolka AIRBAG i jak go zgasilem to nie chce odpalic.Tylko jest kwestia ze akumulator kupilem tydzien temu nowiusienki 55Ah z katalogu.Co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak ze jak dluzej samochodzik postoi to odpala normalnie.Troszke dla mnie to dziwna sprawa chyba ze padl mi alternator ale ostatnio mialem sprawdzany i tez bylo oki...A co moga miec wspolnego z tym bezpieczniki??Przeciez jak by byl walniety to by cos nie dzialo poprostu...I jeszcze jest tak ja traci napiecie to obrotomierz wariuje.Jak normalnie obroty sa na 800-850 to spadaja do 0 ale silnik nie gasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak by nie mial ladowania bo jak posti dluzej bez jadny to zakreci i zapali a jak troszke pojezdze to juz kontrolki sie zapalaja jakby slabe ladowanie.Wykrecilem to radio dzisiaj bo moze jakies zwarcie sie robilo ale jest tak samo jak postoi to zapali ale troszke posmigam i juz kaplica...Na moje oko to alternator albo cos w ty stylu coby ladowalo akumulator...A Ty co o Tym myslisz??Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałem- w czasie jazdy tak jakby akumulator powoli umierał, a jak postoi to się doładowywuje??? Proponuje jednak zbadać dokładnie akumulator- czasami i nowe bywają uszkodzone. elektryk też Cię nie minie :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...