Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

370Z blokada zapłonu


miho777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 

Panowie w mojej 370 zapaliła się ostrzegawcza pomarańczowa kontrolka z kluczykiem i auto nie odpala. Na zachodnich forach znany problem w rocznikach 2011 i nizej. Spotkał sie ktoś z Was z tą usterką? Możecie coś doradzić? Polecić kogoś kto jest w stanie to ogarnąć w miare szybko? Jestem z Warszawy. Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.

 

Pzdr

Michał  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.the370z.com/nissan-370z-general-discussions/65272-attention-2009-2010-owners-steering-lock-wont-start-issues-33.html

1."Walnięcie"  gumowym młotkiem w blokadę może zaskoczy, pózniej wyjęcie bezpiecznika blokady kierownicy po odpaleniu.

2.Ciekawy sposób polegał chyba na zmostkowaniu bezpieczników , w celu podania chwilowo prądu

3.Wizyta w ASO  i próba wymuszenia  naprawy w ramach akcji serwisowej (w USA  taka się odbyła)

4.Udanie się Coobcia ,też jest z Wawy

Nie jestem   mechanikiem  ani elektrykiem , ale 99%  fachowców  nie wpadnie na pomysły które podane  są w tym linku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat dobrze nam znany...

Otwieramy i przerabiamy centralki w układzie kierwoniczym tak żeby już nigdy nie wywoływały tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

W mojej 370 sytuacja wygląda tak, odpaliłem auto po 36h postoju, podjechałem w jedno miejsce, po jakimś czasie podjechałem pod market i tam zaczęły się problemy.
Brak zasilania, cała deska rozdzielcza nie reaguje, nawet radio nie włącza się, pomarańczowy kluczyk, a gdy wkładam go do miejsca na kluczyk" no key", próbowałem robić tak jak kolega co podesłał link z forum USA, ale wyciąganie bezpieczników nic pomogło.

Czy to może być jak pisał Coobcio, centralka?

Nissan z 2010 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...