Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gumowe dywaniki - prośba o ocenę


zbyszekN15

Rekomendowane odpowiedzi

wyglądają Ok... ja mam do tej pory jeszcze orginały i muszę powiedzieć że leżą idealnie :) nawet ostanio reanimowałem wycieraczkę kierowcy :) jak masz możliwość i posiadasz jeszcze orginalne to przyłóż i zobaczysz jak będą pasowały ale ogólnie wyglądają na obszerne i prawdopodobnie śnieg nie będzię wsiąkał w tapicerkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukałem dywaników do N15 i sprzedawca z allegro proponuje mi coś takiego - jak myślicie nadają się?

almerano5fi.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z kolegów kupił takie dywaniki. Proszę o opinię na temat tego wyrobu: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=71878072

Witaj

Ja u tego gocia kupiłem dywaniki gumowe do N16. Jestem z nich bardzo zadowolony. Przesyłka ekspresowa, a dywaniki w rzeczywistoci wyglšdajš na bardzo solidne. TTrzeba je tylko na poczštku umyć i przewietrzyć (u mnie przeleżały dobę na balonie ;-))

Moim zdaniem pasujš wymiarowo, ale wiadomo... sš to dywaniki raczej uniweralne, więc do do milimetra nie będš pasowały. Maja wysokie cianki, więc przy obecnej aurze woda z nich nie leje się na podłogę.

Reasumujšc, uważam, że za tę cenę sa naprawdę w porzšdku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...