Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mały problem:(


skull

Rekomendowane odpowiedzi

witam :!: od paru dni dziwne rzeczy dzieją się w moim sunny :? po uruchomieniu silnika nagle gaśnie mi radio podświetlenie deski przygasa i światła także świecą takim słabym żołtym światłem po dodaniu pare razy gazu nagle wszystko wraca do normy :? coś szwankuje tylko co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z rana zapalił a po pracy (8-godz.)zakręcił raz ledwo ledwo i padł akumulator i na kable odpalałem :x może faktycznie coś z ładowaniem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje auto jest nawiedzone :cry:

musisz udac sie do egzorcysty :lol:

 

a tak na poważnie to sprawdz:

- pasek - czy nie jest zbyt luzny itp

- alternator(raz mi sie poluzował przez co pasek był luzny i nie ładowało bateri - nic nie piszczało!)

- Byc moze z..a sie jakaś dioda przerabiałem to we fieście: trzeba było wymienic tam jakąś płytke za 50żł

Jak juz było żle z tym ładowaniem to kiedys podczas jazdy ok24 w nocy (dobrze ze przez miasto jechałem) auto zaczeło mi gasnąć , zgasiłem swiatła i dostawało kopa i tak 5km przez miasto bez swiatel przejechałem!!! kupiłem na szrocie 2 akumulatory za20zł: jeden zawsze sie ładował w domu miałem u mojej Ani w domu. Jak wychodziłem zabierałem kluczyki, radio i ..akumulator - wszystkie ciekły i chyba z 2pary spodni spaliłem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...