Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Terrano lift i problem z drążkami kierowniczymi


szejk89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy ale mam taki o to problem posiadam Terrano 2 mam go dosyć dużo podkręconego na drążkach i założone koła 35 cali i problem mam z drążkiem srodkowym ponieważ nie pracuje on teraz jak seryjnie po lini prostej praktycznie tylko ma duże że tak powiem łamanie co sie przekłada na duzy luz na kołach przy jeździe na dwóch napędach praktycznie to nie da sie jeżdzic i nie wiem jak to przerobić proszę o pomoc 

48384757_275235629855670_4498066511197372416_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zakładki Nissana Terrano, jest dział o terrano, tam użytkownicy piszą o różnych problemach i pomagają sobie...tutaj nikt tego nie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czekac jak urwie sie kolo..

ten zawias nie jest przeznaczony az do takich kól...

osobiscie bal bym sie jezdzic na tym zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2018 o 19:54, szejk89 napisał:

Witam jestem tu nowy ale mam taki o to problem posiadam Terrano 2 mam go dosyć dużo podkręconego na drążkach i założone koła 35 cali i problem mam z drążkiem srodkowym ponieważ nie pracuje on teraz jak seryjnie po lini prostej praktycznie tylko ma duże że tak powiem łamanie co sie przekłada na duzy luz na kołach przy jeździe na dwóch napędach praktycznie to nie da sie jeżdzic i nie wiem jak to przerobić proszę o pomoc

W okolicy Lublina jest chłopak, który wymyślił jakąś "prowadnicę" do drążka środkowego żeby go nie unosiło do góry w czasie jazdy w terenie. Niestety na "choince" jakoś wypadło mi z głowy żeby z nim pogadać i poprosić go o kontakt ale napisz do @Dżem bo on z nim więcej rozmawiał i może ma do niego kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damiang33 dziękuje za informacje napisałem do Dżem i czekam na odpowiedz może coś bedzie wiedział na ten temat i uopram sie wkońcu z tym problemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...