Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprężyny tył jak zmiekczyć?


Karabus

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę że temat nietypowy  ;-) ale chciałbym zmiękczyć zawieszenie tylne w TII 3 drzwiowym.

Nie morduję go w terenie a po drodze skacze jak piłka. Jak wrzucę do bagażnika 120 kilo to jest super.

Tyle że przy takim obciążeniu tył w zasadzie nie siada. Robi sięmiękko jak w limuzynie ale prześwit pod nadkolem prawie taki jak bez obciążenia.

Inne spręzyny? Od czego?

Moze ktoś trenował temat?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh wiele godzin spędziłem na tym forum, ale nie widzialem nigdy żeby ktoś do terrano dopasowal słabsze sprężyny.

Musial byś kupic jakieś stare wytłuczone sprężyny, ale takie zawsze ida na złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na wstępie napisałem że temat nietypowy ;-). Wytłuczonych nie chcę bo będa niskie. Może doprecyzowywując pytanie: od jakie go samochodu by pasowały miększe? (cieńsze?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny masz standardowe czy jakieś liftujące? Może poszukaj jakiejś firmy, która zajmuje się produkcją sprężyn może coś poradzą lub dorobią na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jak fabryka przykazała. Tyle że samochód nigdy niemordowany w terenie. Mieszkam w lesie do asfaltu daleko to żonie kupiłem ;-). A ta narzeka że jej twardo ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamontuj na tył metalowy zderzak, wyciagarkę i zapasowe koło. Nie dość że bedzie fajnie wyglądał to jeszcze fajnie sie będzie jeździć B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...