Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[W10] oświetlenie tablicy rejestracyjnej


Gość Miki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam jednej lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Słyszałem, że nie trzeba kupować oryginalnych nissana. Podobno taniej wychodzi kupić nowe lampki od samochodu innej marki i że będą pasować jak ulał. Czy wiecie może jaka to marka, model i rok samochodu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jednej lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Słyszałem, że nie trzeba kupować oryginalnych nissana. Podobno taniej wychodzi kupić nowe lampki od samochodu innej marki i że będą pasować jak ulał. Czy wiecie może jaka to marka, model i rok samochodu??

przecież tam wchodzi zwykła W5W - 5 watówka (sama bańka z 2 drucikami) :) 2 zety w polmozbycie, wymieniałem ostatnio, tylko się pierdykłem i wsadziłem nie 5 watową tylko 3 watową, ale ze mnie loluś :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primeraW10

maglev ma racje nie ma problemu z kupieniem zarowek do oswietlenia tablicy, ale primera kombi ma w tym miejscu jeden problem - korozja lampek, oraz srobek i pekanie ich kloszy. wszystko to niestety skutecznie zapobiega spokojnemu odkreceniu kloszy i wymiane.

jesli uda ci sie porozkrecac wszystko to jestes gosc i wymiana jest banalna, jesli nie to masz problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, nie jest problem z zarowkami tylko z tym ze to wszystko cale zardzewiało. Klosza nie ma i co teraz zrobić. Słyszałem że można dobrać bardzo tanie lampki od auta innej marki tylko od jakiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robiłeś jakieś kombinacje, że pasują czy po prostu można je traktować jako zamienniki :D ???? Pytam bo zimno teraz na dworze i nie bardzo mam ochote kombinować.

 

ja mam wsadzone lampki z malucha i pasują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...