Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Domykanie szyb z pilota nie dziala 370z


Rado13912

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie dziala mi domykanie szyb z pilota w 370z 2011r z USA. Dziala natomiast otwieranie. Posiadam kluczyk na 3 przyciski otwieranie, zamykanie i alarm. Moze zna ktos jak to sie programuje??

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki na kompie odapliło się, już wcześniej znalazłem to i fakt pomogło mi ale tylko w opisywanym problemie czyli jak otwierasz drzwi to szyba leci w doł lekko a po zamknięciu nie wracała... i to zaadaptowałem... ale dalej chodzi mi o strojenie szyb z kluczyka. Podejrzewam, że istnieje do tego inna kombinacja... spróbuje jutro do serwisu zadzwonić czy powiedzą mi jak to zrobić i dam znać co powiedzieli. A i jeszcze probowałem tego, że wsiadasz i trzymasz dwa przyciski od otwarcia i zamkniecia 5 sekund i to też pomogło ale na to, że zaczął działa system bezkluczykowy... wcześniej musialem go wkladać do stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 19:36, Rado13912 napisał:

oki na kompie odapliło się, już wcześniej znalazłem to i fakt pomogło mi ale tylko w opisywanym problemie czyli jak otwierasz drzwi to szyba leci w doł lekko a po zamknięciu nie wracała... i to zaadaptowałem... ale dalej chodzi mi o strojenie szyb z kluczyka. Podejrzewam, że istnieje do tego inna kombinacja... spróbuje jutro do serwisu zadzwonić czy powiedzą mi jak to zrobić i dam znać co powiedzieli. A i jeszcze probowałem tego, że wsiadasz i trzymasz dwa przyciski od otwarcia i zamkniecia 5 sekund i to też pomogło ale na to, że zaczął działa system bezkluczykowy... wcześniej musialem go wkladać do stacyjki.

Mam ten sam problem co ty , również nie wiem co zrobić napisałm do coobcia może on coś zaradzi . Chyba że już wiesz to chętnie się dowiem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do serwisu dzwoniłem wczoraj mieli oddzownić bo nie było mechaniora ale nie oddzwonili... Dzisiaj zapomniałem o tym i nie zadzwoniłem... Jak tylko będę coś wiedział to napewno odrazu wskocze i dam znać co i jak. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis nie powiedzial ze nie da sie zrobic tego na odległość trzeba podlaczyc pod komputer - nie chcą zdradzić jak... Jeszcze na zagramanicznych forach poszukam i dam znac jak coś znajdę

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...