Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T32 2018 - płyn do spryskiwaczy


neuspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy w Xtrail T32 1.6 DIGT TEKNA jest czujnik do kontrolowania ilości płynu do spryskiwaczy? Naszło mnie ostatnio że w sumie nigdy nie dolewałem i poszła cała bańka 5 litrów :O. Pytam, ponieważ w poprzednim samochodzie (Honda CRV) coś takiego było i wydawało mi się że to standard w autach tej klasy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czujnika,ale jakby ktoś chciał założyć to można posilić się czujnikiem poziomu z opla :D robiłem to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z pipety przy korku. Jeśli jest poziom kilka cm ponad początek rurki to wchodzi 2 litry. Pytanie ile wynosi max pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissany nie mają wielu rzeczy, które wydawały by się standardem.

Bo to marka sprzeczności. Tam gdzie wszyscy takie pierdoły jak czujnik czy podświetlanie przycisków itp. dawali to Nissan ni huhu, ale za to dawał np. kamery 360°, gdzie wtedy nikt z budżetowych marek ni huhu

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przełączyć widok na tylną poza tym, nie o praktyczny aspekt mi chodziło

Montowali kamery, bajery, radary srary w myśl innowacji w klasie budżetowej, a zapominali o rzeczach tak oczywistych, że przy zakupie nikomu nie przychodziło do głowy sprawdzić cz są. A potem zonk! " Kurcze wypił mi olej, a auto mi nic nie podpowiedziało. Albo zabrakło płynu na środku Autostrady w największą chlapę, ale za to jak pięknie piszczały wszelakie czujniki.

Ot taka filozofia. W starej tiidzie miałem wskaźnik poziomu oleju (choć go nie brała) czy podświetlane przyciski sterowania szybami, a w nowszym J11 Ni huhu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...