Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z - pompa paliwa


dorian.0323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukalem szukalem i nic nie znalazlem. 

Mianowicie chcialbym wsadzic wydajniejsza pompe paliwa do swojej zetki i nie mam pojecia jaka, o jakiej wydajnosci itd. (Nawet nie wiem jakiej wydajnosci jest seryjna pompa...) bo nigdzie nie moge tego znalezc, 

a wiec jaka pompa bedzie dobra? 255lph? 320lph? Czy moze 450lph? A moze wsadzic np dwie 255lph? A moze seryjna wystarczy? 

I jaka firme wybrac? Bo pisza o tych bosha walbro deatsxhwerks ze sie psuja szybko a np chinczyki typu eoman sa trwalsze i tansze...

i do tego czy wtedy trzeba montowac regulator cisnienia paliwa czy nie?

prosze o jakas podpowiedz najlepiej kogos kto montowal takie cos.. bede wdzieczng

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Seryjna sprawna pompa paliwa w Zetce starcza by wykarmić ją do przeszło 400KM w wolnossaku i do ok. 370KM w przypadku Turbo, na tej podstawie obstawiam, że ma wydajność ok 190lph
Jaki jest powód, że chcesz ją zmienić ??
Ps. Wallbro 255 obsłuży ci okolicę 500KM w przypadku Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powod jest taki ze chce zalozyc kompresor vortecha v1 , i tak ogolnie to mialem przyjechac z tym do Ciebie :p tylko ze

11 godzin temu, Coobcio napisał:

Hej Seryjna sprawna pompa paliwa w Zetce starcza by wykarmić ją do przeszło 400KM w wolnossaku i do ok. 370KM w przypadku Turbo, na tej podstawie obstawiam, że ma wydajność ok 190lph
Jaki jest powód, że chcesz ją zmienić ??
Ps. Wallbro 255 obsłuży ci okolicę 500KM w przypadku Turbo.

Powod jest taki ze chce zalozyc kompresor vortecha v1 , i tak ogolnie to mialem przyjechac z tym do Ciebie :p tylko ze mam do Ciebie ok 250km i najpierw chce troche czesci pozbierac oby bylo latwiej :) , i uszczelnic silnik i zrobic podstawowe rzeczy zeby wpasc ze zdrowym autem. Tak przy okazji jak mozna sie do Ciebie umowic? Dzwonic? Pisac? 

Pompe kupilem 320lph podobno starczy do 500km a mi narazie potrzeba tyle ile wytrzyma seria 440-430 cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...