Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

piszczy


rafals3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od czerwca mam pathfindera 2005 rok . dzis pojechałem do sklepu  po zakupach wsiadam do samochodu zapinam pas jade a auto zaczyna piszczec w srodku jakby jakas kontrolka patrze na desce nic nie swieci przejechałem ok 300 metrów cisza miał ktos tak ?  czy moze jest informowanie o spadku temperatury na polu ? dodam ze komputer pokazuje  +3 stopniach celsjusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahhahahhaha auto widziało pasażera na siedzeniu z niezapiętymi pasami..... ale.... przy tym świeci kontrolka na panelu środkowym, można ją przeoczyć. ( na liczniku nic się nie zaświeca)

oby tylko to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co śmiać.. położyłem kiedyś cieżką siatkę z zakupami na tym fotelu - też piszczało. Pierwsze co zrobiłem to patrzyłem na zegary a tam nic... po chwil się jarnąłem że to jakby pas i rzuciłem okiem na te kontrolnę od pasów, która w dzień tak średnio jest widoczna z miejsca kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt:"Nie ma się co śmiać.." otóż jest..... takie gafy są najlepsze, człowiek się czegoś uczy.

to coś w stylu "cos mi piszczało w bagazniku, w końcu nie wytrzymałem otwieram a tam teściowa..." hihihihihi :emot060:

sorki ale zycie byłoby nudne bez takich wpadek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...