Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektryka


jacek1976

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy mam problem z nissan almera  1.4 1998 rok 3 drzwi otóż  gdy naduszę stop jest stop z tyłu i świecą postoje  gdy odpalę silnik włącze światła to są przednie krótkie czy tam długie ale jak nacisne stop to bez zmian cały czas świeci o co chodzi dzięki za odp ............Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj jak sie robi Choinka to masa na tylnych światłach, ogólnie warto przejrzeć masy w takim przypadku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie almera 1.4 1998 rok  benzyna dziwne zachowanie gdy odpale chodzi minute lub dwie gasnie czek swieci cały czas gdy się jedzi to przy zmianie biegu na np. 2 szarpnie i gasnie wymieniłem pompe paliwa i nic bez zmian na lepsze błedów z obd nie moge skasować bo nikt niema diagnostyka na obd 1 14 pin forum przeglądam ale nigdzie nie jest napisane jak mam to zrobić na zworke czey sam kabelek jeden podłączony czy  dwa kabelki i między nimi np włącznik od lampki nocnej  nie wiem juz sam co robić a wymieniać wszystko po kolei to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...