Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Interfejs diagnostyczny


damkus2204
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowie ktos gdzie kupic kabel do murano i skad sciagnac program?.jak sciagne consulta z chomikuj to bedzie smigac??nie moge nigdzie kabelka poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co chcesz robić?? jak kasowac błędy i podejrzeć LD to wystarczy zwykły ELM na BT i Torqu na Androida, jak chcesz robić pełną obsługe auta to Consult tylko to nie jest only program ale i kabel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DINO napisał:

zależy co chcesz robić?? jak kasowac błędy i podejrzeć LD to wystarczy zwykły ELM na BT i Torqu na Androida, jak chcesz robić pełną obsługe auta to Consult tylko to nie jest only program ale i kabel 

A gdzie to kupic??wolal bym miec sprzet do pelnej obslugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów się, czy aby aż tak bardzo Ci to potrzebne, myślę, ze na początek ELM na BT za 30zł do tego Torqu i będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mysle zeby sie przydalo bo mialem podlaczone auto pod kompa ipokazalo jeden blad a pojechalem do serwisu do aso nissan polody w poznaniu i pokazalo bledy skrzyni itd wszystko a w tym co ja patrzylem nie bylo tych bledow jakims programem delphi patrzylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Andrzej G napisał:

A może i to widziałeś ?
Mało, że w j. polskim, to z dożywotnią aktualizacją ... i nie jakaś podróba
SDPROG PL + iCar3 BT OBD2 wszyst marki diagnostyka

Andrzeju, to nie robi nic więcej niż zwykły ELM na BT i Torqu

4 minuty temu, damkus2204 napisał:

No mysle zeby sie przydalo bo mialem podlaczone auto pod kompa ipokazalo jeden blad a pojechalem do serwisu do aso nissan polody w poznaniu i pokazalo bledy skrzyni itd wszystko a w tym co ja patrzylem nie bylo tych bledow jakims programem delphi patrzylem

to jak chcesz diagnozować aż tak to nei wiem czy ten za 100$ da radę, co prawda mam CLIP-a i jak nieraz się czyta w opisach to powinien działać z programem do Nissana ale jeszcze nie próbowałem, i chyba mnie natchnąłeś :D bo nic się nie łączy z moim Tyrusiem czyzero i chyba pokombinuje w tym kierunku z CLIP-em :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Andrzej G napisał:

A może i to widziałeś ?
Mało, że w j. polskim, to z dożywotnią aktualizacją ... i nie jakaś podróba
SDPROG PL + iCar3 BT OBD2 wszyst marki diagnostyka

Ale moze go zamowie zawsze cos 

4 minuty temu, DINO napisał:

Andrzeju, to nie robi nic więcej niż zwykły ELM na BT i Torqu

to jak chcesz diagnozować aż tak to nei wiem czy ten za 100$ da radę, co prawda mam CLIP-a i jak nieraz się czyta w opisach to powinien działać z programem do Nissana ale jeszcze nie próbowałem, i chyba mnie natchnąłeś :D bo nic się nie łączy z moim Tyrusiem czyzero i chyba pokombinuje w tym kierunku z CLIP-em :D

Daj znac jak cos zdzialasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Tak dla szukających.

MURANO Z50 2007 4x4   234KM

(pamietajcie o oleju co rok lub 20tys 5w30 ino tylko,  a do skrzyni ino tylko CVT Fluid NS-2 co 50tys)

Delphi DS150E tylko silnik i to bardzo skromnie. Łączenie bezproblemowe lecz wykryl tylko jeden sterownik.

Pozostałe sterowniki takie jak AirBag czy CVT ...ON...OFF..ON....OFF.....  stacyjka...wedle ServiceManual.

ELM nie łączył się w ogóle.

https://carmanualsclub.com/nissan-murano-service-repair-manual/

Edytowane przez MONIO303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś uda się znaleźć to polecam rosyjski N3line. Oryginałem da się połączyć z oprogramowaniem Consult 3plus i mamy wgląd do wszystkich modułów.

Nie ma podglądu live data - część odczytamy elm. Nie będziemy niestety mieli odczytu z czujników zaimplementowanych w głowicy Consulta.

Funkcjonalność jest taka sama jak chińskich zabawek typu jDiag a działa bardzo stabilnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...