Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zwiększenie mocy silnik 2,5 120kw


mokom69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad zwiększeniem mocy w swoim Pathfinderze. Po kilku telefonach okazuje się, że sprawa jest prosta. Pan od tego typu zabiegów zgrywa mapę, po czym wgrywa nową. Bez problemu podnosi moc o ok 30km i 60nm. Mam jednak obawy czy przy zwiększeniu tej mocy moja automatyczna skrzynia nie zacznie wariować itp. Czy nie trzeba robić pod takie zabiegi też adaptacji skrzyni? Zwiększał ktoś moc w swoim aucie? Czy warto ? Chętnie poznam Wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej martwiłbym się nie skrzynią a układem paliwowym. Wtryskiwacze w YD25 nie lubią zabaw z podnoszeniem mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sq9mcs napisał:

Bardziej martwiłbym się nie skrzynią a układem paliwowym. Wtryskiwacze w YD25 nie lubią zabaw z podnoszeniem mocy

Czyli co? lepiej nic nie ruszać? Zwiększa się wtedy dawka paliwa i wtryskiwacze dostają większe baty, czy tak to można rozumieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam w patku podpiętego powerboxa tej firmy :( https://www.ptronic.com/performance-chip-nissan-pathfinder-2-5-dci-174.htm) użytkuję to ponad 4 lata i powiem szczerze jestem mega zadowolony .Nigdy nie miałem żadnych problemów w wtryskami czy turbo ,może nie posiada tej mocy co jest u producenta na stronce ale po odpięciu czuć różnicę.No ale cena!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...