Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż rozrusznika


Woyt4s

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuję pomocy w zakresie samodzielnego demontażu rozrusznika w swoim Xtrailu. Czy taki temat był poruszany już na forum? Być może ktoś ma jakieś schematy albo zwyczajnie wie jakimi śrubami jest przykręcony i co po kolei należy zrobić? Czy niezbędny jest do tego kanał?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
27 minut temu, gkowal napisał:

Pod poniższym linkiem w pliku PDF masz kawałek instrukcji serwisowej związanej z rozrusznikiem

Szkoda że w tej "księgarni" nie znalazłem serwisówki do Pulsara 2014. Dział niby jest, nawet rozbicie na 2 roczniki, ale do pobrania nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za schemat, przyda się.

Jeśli jednak ktoś przerabiał już temat osobiście to wszelkie praktyczne wskazówki również mile widziane ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w tej "księgarni" nie znalazłem serwisówki do Pulsara 2014. Dział niby jest, nawet rozbicie na 2 roczniki, ale do pobrania nic
https://manuals.co/workshop/nissan/pulsar/nissan-pulsar-2014-owners-manual/5530079/5

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw odłącz akumulator , potem przewód od rozrusznika i druki na wsuwkę a następnie odkręć 2 śruby od skrzyni biegów ( chyba 14 ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...