Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Brak ogrzewania


Gość azuk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, nagle z dnia na dzień zabrakło ciepłego powietrza w wentylacji. Sprawdziłem poziom płynu chłodzącego i jest min. ale kilka dni temu też było min. Mogę dolać do zbiornika wyrównawczego płyn chłodniczy ale gdzie szukać przyczyny nie grzania. Powietrze ogrzane jest wyczuwalnie cieplejsze od nie ogrzewanego ale mamy za oknem -4C więc i tak lodówka.

Jeżeli ktoś ma pewne doświadczenia proszę o sugestie. Na wyszukiwarce jakioś nie znalazłem mego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dolac najpierw plynu.

 

Jak nie pomoze to trzeba szukac gdzie indziej - moze nagrzewnica padla ?

Poziom płynu jest taki jak wcześniej gdy grzało.

Co znaczy nagrzewnica padła?

1. Rozszczelniła się - płyn by uciekał a jest bez zmian.

2. Zatkała się - ale czym i to tak gwałtownie /niemożliwe/

 

3. Sterowanie otwarcia nagrzewnicy - to możliwe ale jak to jest sterowane/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik nagrzewa Ci sie do odpowiedniej temp? Moze termostat padł i silnik pracuje cały czas na duzym obiegu, Ja mam podobny objaw u siebie, tylko ze u mnie jest wyjety termostat :D w lato jezdziłem bez, ale najwyzsza pora go wrzucic spowrotem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik nagrzewa Ci sie do odpowiedniej temp? Moze termostat padł i silnik pracuje cały czas na duzym obiegu, Ja mam podobny objaw u siebie, tylko ze u mnie jest wyjety termostat :D w lato jezdziłem bez, ale najwyzsza pora go wrzucic spowrotem 8)

 

Tak silnik nagrzewa się, skazanie temp. po 2-3 km wędruje do połowy skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...