Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie srężyny obniżające do almerki n16??


Gość DJ One-Way

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DJ One-Way

Jakie polecacie mi spręzyny do n16tki nie za twarde no i obniżające ze 40mm.Czy sprężyny dostepne w sprzedarzy na stronie Nissan Klubu

http://www.nissanklub.pl/sklep/product_inf...?products_id=41 firmy Platimex sa wystarczające:>? Napiszcie cos na ten temat czym obiżaliscie swoje n16tki:>? thnx a lot c ya!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem jeszcze N16 to mialem w niej sprezyny Ventura dodatkowo obciete tak ze obnizaly ok 5 cm + seryjne amory, rozwiazanie takie sobie. auto sie trzymalo drogi, mozna bylo poszalec po zakretach ale bylo bardzo twarde, kazda dziure czuc nie mowiac juz o braku wspolpracy z seryjnymi amorami :lol: ponoc platimexy sa bardziej komfortowe i tez poprawiaja prowadzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie odradzam zestawianie seryjnych amorów z progresywnymi sprężynami - było o tym wiele razy...

 

Przekonałem się na własnej skórze. Lepiej od razu zainwestować w porządny kit. (np springi Eibacha + żółte, regulowane Koni).

 

Sam chętnie obniżyłbym swoją Almerę ale niestety wybór kitów jest bardzo ograniczony no i nie ma czegoś w rodzaju 60/40 a tego własnie szukam. Jeśli ktoś chce zejść niżej niż ~30/30 musi zdecydować się na zakup gwintu a to już spory wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria sportline nie nadaje sie do seryjnych amorków. Za to na kicie Sport-System jeździ się pięknie - idealny kit na nasze drogi a obniżenie też niczego sobie (~50mm). Tyle, że jak juz kiedyś pisalem do Almery nie oferowany nad czym ja osobiście bardzo ubolewam. Może znacie jakąś alternatywę dla sport-systemu eibacha do almeryN16?

 

Pro-kit + seryjne amory sam testowałem. Nie polecam. No chyba, że na krótką metę dopóki amory nie padną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...