Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż relingów z halogenami do T31


Zielon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Od jakiegoś czasu szukam X-Trail'a, ale to drugi plan.
mam na oku kilka sztuk w okolicy 2.0 Diesel.
Niestety żadna z nich nie ma relingów dachowych z halogenami, na allegro można je kupić za 1500-2000

Teraz pytanie najważniejsze, jak je zamontować i co potrzeba dokupić, wiercić ?
Szukam na forum tematu, ale go nie ma. Znalazłem jeden wątek w którym nie ma żadnej informacji.

Liczę na Wasza pomoc !

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz sobie załatwić instrukcję serwisową do T31. Przykładowo znajdziesz ją u kolegów Czechów pod poniższym adresem.

Niestety dokumenty są dostępne dopiero po zalogowaniu się do serwisu, a więc wcześniej należy się zarejestrować.

Szczegółowy opis lamp powinien być w pliku EXL.pdf (~7MB) i EXT.pdf (~1,5 MB)

http://en.nissanclub.cz/model/nissan-x-trail-40#repair-manuals

 

Możesz także zajrzeć na 2 post z poniższego wątku. Załączałem tam dokument, ale to dotyczy lamp z wersji T30, która chyba jakoś znacząco nie odbiega od wersji T31

 

Roof panel & fitting â Illustration #2, Nissan X-TRAIL 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Raz na jakiś czas myśl niepokorna nachodzi mnie - lampy halogeny dachowe dalekosiężne itp na do Xa założyć.

Cena oryginalnych "relingowych" jak na powyższym zdjęciu nawet za używki wyrywa z butów. Znalazłem takie coś jak w linku http://www.pogotowiekreatywne.pl/halogeny-dalekosiezne-lampy-na-dach-4x4-off-road-uni.html

 

Montował ktoś z Was takie coś? Ma to sens i wygląd czy raczej bubel???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@mtsw466 wg katalogu sam klosz ("szkło") nie występuje jako część. Jest częścią całego kompletu 26613JG00C (RH) lub 26618JG00C (LH). Na amayama koszt 313.48$ + przesyłka z japonii.

1596805594703_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 16:42, mtsw466 napisał:

Polecacie jakieś hurtownie online gdzie można w dobrych cenach zrobić zakupy części do auta?

trochę nie na temat tego wątku, ale osobiście sporo kupuję z iParts, a tak to na allegro wyszukuję duże "sklepy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

C ma ktoś schemat jak wyciąć otwory pod relingi w wersji z halogenami na dachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...