Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Usb i aux


Tomasz_es
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Kupiłem wczoraj pathfindera z 2006 roku... W aucie jest oryginalna nawigacja że zmieniarką na 6 płyt... Mam pytanie czy jest opcja podłączenia jakoś usb lub portu aux? Wolałbym nie Montować transmitera... Proszę o radę co i jak... Z góry dziękuję

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam to samo radio w swoim, niestety nie znalazłem żadnego sposobu by sensownie wpiąć się w radio z jakimś emulatorem zmieniarki lub czymś takim. Podobno jedyną opcją jest wymiana całego radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie zrobicie poza wymianą radia a w przypadku fabrycznej navi to całej środkowej konsolety

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czemu tak? Na jakiejś aukcji zanalalem że radia z przyciskiem mixt współpracują z emulator em...

Ps da się zaktualizować menu w nawigacji i nowsze mapy gdzieś dorwać?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

NIc sie dalej w temacie nie zmieniło?? bo z transmitera muzyka słaba jakość i mnie już to wkurza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czy jest mozliwa prosta wymiana radia na taki sam model z innego samochodu czy jest to jakoś kodowane i skomplikowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiem,  radio z innego samochodu, jesli to ten sam model działa od razu bez żadnych problemów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wersji USA 4.0L V6 SE. radio  bose ze zmieniarką 6x, działa od razu wystarczy stacje zaprogramować, jak po rozłączeniu akumulatora. teraz będę próbował podmienić na fabryczną navigację od wersji amerykańskiej LE, mam nadzieję, że zadziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probował ktoś zmienić radio w poliftowym Pathfinderze w USA ? Chodzi mi o te wersję gdzie na monitorku wyświetlane są również nawiewy, klima etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w USA od poczatku wersja navi wyświetłała nawiewy na ekranie, nie ma tam osobnego wyswietlacza klimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze wiedze czy można zmienić ten monitorek/radio? troche mnie irytuje brak europejskich fal radiowych...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie juz przyzwyczailem :) połowe stacji mozna odbierac,  jakas mozliwosc przestrojenia jest, ale raczej nie jest to proste ja odpuscilem temat. do puki zmieniarka działa mozna słuchać czego sie lubi :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 26.07.2021 o 19:24, camo napisał:

ja sie juz przyzwyczailem :) połowe stacji mozna odbierac,  jakas mozliwosc przestrojenia jest, ale raczej nie jest to proste ja odpuscilem temat. do puki zmieniarka działa mozna słuchać czego sie lubi :)  

@camo a da radę pod to radio podpiąć jakiś AUX lub Bluetooth? Bo gdzieś czytałem że to z wersji USA ma taką możliwość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W schowku pod podłokietnikiem mam nadajnik/odbiornik BT a od niego kabelek tunelem biegnie do płytki AUX gdzie jest wlutowany. Robota na 20 minut. Chyba złota szufla :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...