Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki


Molek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem po wymianie silniczka wycieraczek wycieraczki chodza kiedy chca i brak reakcji na manetke prosze o pomoc dodam ze silniczek byl spalony i tu mnie interesuje biala skrzynka bezpiecznikowa czy jest przypalone styki ktore dawaja prad do wycieraczek hmm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Molek. Mała rada na początek. Nie zakładamy nowych tematów. Trzeba przejrzeć forum lub temat w "szukaj". 

A teraz coś o wycieraczkach. Kilka dni temu miałem podobny problem. Wycieraczki stawały w różnym momencie, lub nie reagowały wcale. Kręcenie manetką nic nie dawało. Co najwyżej na szybko pracowały. Zdecydowałem do elektromechanika oddać sprawę. Do bezpieczników nie zaglądał. Zaczął od wtyczki. Tam było w porządku. Dopiero rozebranie silniczka pokazało zaśniedziałe nadpalone styki. Po złożeniu wszystko gra. Myślę że w twoim przypadku trzeba szukać przejścia na stykach. Na forum lub w necie są rozpisane bezpieczniki, ale ja nie widziałem odpowiedzialnego za przednie wycieraczki (ang. front wiper).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...