Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pakiet przeglądów okresowych


Pawcio29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W maju 1 przegląd. Zastanawiam sie nad wykupieniem pakietu 5 przeglądów za 3680 zł (wychodzi średnio 736 zł). Czy wg Was przeglądy z wykorzystaniem własnych materiałów są bardziej opłacalne vs cena pakietu? Chyba to trudno skalkulować, bo rodzaj wymienianych materiałów eksploatacyjnych i koszt usługi serwisowej w poszczególnych latach może być różny. Chyba, że ktoś odbębnił już swoje 5 przeglądów, ma doświadczenie i zechce się podzielić :)

Edytowane przez Pawcio29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się.

Mam wykupiony - za moich czasów pakiet kosztował 2990, a suma przeglądów osobno: ok. 5300

Zapłacone raz - teraz tylko przyjeżdżam i robią - nie muszę się obawiam, że mi cebula z kieszeni wypadnie w wyniku kombinowania: jakby zrobić by było taniej ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawcio29 napisał:

W maju 1 przegląd. Zastanawiam sie nad wykupieniem pakietu 5 przeglądów za 3680 zł (wychodzi średnio 736 zł). Czy wg Was przeglądy z wykorzystaniem własnych materiałów są bardziej opłacalne vs cena pakietu? Chyba to trudno skalkulować, bo rodzaj wymienianych materiałów eksploatacyjnych i koszt usługi serwisowej w poszczególnych latach może być różny. Chyba, że ktoś odbębnił już swoje 5 przeglądów, ma doświadczenie i zechce się podzielić :)

Pod względem ekonomicznym się opłaca, tylko przy pakiecie przeglądów podczas przeglądu są używane inne części i olej ( gorsze jakościowo) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Karminadel napisał:

Opłaca się.

Mam wykupiony - za moich czasów pakiet kosztował 2990, a suma przeglądów osobno: ok. 5300

Zapłacone raz - teraz tylko przyjeżdżam i robią - nie muszę się obawiam, że mi cebula z kieszeni wypadnie w wyniku kombinowania: jakby zrobić by było taniej ;-)))

Ja po ostanich przejściach z ASO tymbardziej będę patrzył na każdą złotówkę wydaną na wykonane przez tych nieudaczników usługi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi zdaniem lepiej mieć swój olej i części bo przynajmniej wiadomo co się ma a w ASO cwaniczków nie brakuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, RoboolLFC said:

Moimi zdaniem lepiej mieć swój olej i części bo przynajmniej wiadomo co się ma a w ASO cwaniczków nie brakuje.....

Zakładając, że będziesz im na ręce patrzył...co nie zawsze jest dozwolone. Bo idąc tym tropem to i z Twojego oleju i części cwaniaczki zrobią dla siebie użytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ale to tylko dotyczy płynów bo tu ciężko udowodnić podmiany. Nawet znajomy opowiadał że to normalne praktyki.

Plusem tego jest to że sami zawsze kupimy taniej niż w ASO, minusem niestety jeśli to że jak coś zaczyna się psuc to będą schody z ASO. Dla świętego spokoju lepiej nie kombinować 50-100zl oszczędności to przeciez nie majatek.

 

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Afrance napisał:

minusem niestety jeśli to że jak coś zaczyna się psuc to będą schody z ASO.

Dlaczego mieliby robić problemy? Jeśli masz paragony, faktury na swoje części i są one zgodne z specyfikacją producenta to nie wydaje mi się żeby ASO mogło się tego czepiać.

Edytowane przez Mike83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3 male i 2 duze. W xtrail za pierwsze 3 zaplacilem 670+ 760 + 700. Pamietaj ze filrty tylko zgadnie z ksiazka wiec doliczą osobno jesli bedzie konieczna. A wtedy dojdzie min 200 bo w ASO jakies takie 2x drozsze są. A samemu za 100 i powietrza i kabiny sie zmiescisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...