Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z odpaleniem przy 3 stopniach i błąd P 0340


ppalus

Rekomendowane odpowiedzi

X-trail t 31 2.0 tdci

Witam wszystkich mam problem temperatura na zewnątrz pokazuje 3 stopnie i się blokuje na tym wskazaniu , nawet jak auto wprowadzę do garażu gdzie jest 17 stopni i postoi nawet parę godzin to wskaże 3 stopnie. I jeszcze jedno auta przeważnie nie przy tej temperaturze nie idzie opalić kręci jak głupie ale nie odpala wskazuje błąd P 0340 i P 1525, po skasowaniu błędu auto odpalę ale temperatura się nie zmienia nadal jest 3 stopnie, ale jak odłączenie akumulator to temperatura wskoczy prawidłowa na 17. Problem z błędem P0340 wskazuje wałek rozrządu , czujników już wymieniłem trzy nowe i auto nie odpala kupiłem nawet dwa orginalne używane i i teraz nie mogę opalić auta ale wtedy wskaże błąd P0016 czyli brak synchronizacji między wałem a wałkiem rozrządu i wogule nie opale auto, założone stary czujnik i auto odpalę i przez pewien czas nie wskazuje nic ale po paru dniach problem powraca z blokowaniem temperatury i problemem odpalenia. Dodam że autko ładnie i równo pracuje nie słychać rozrządu ani żadnych stoków . A temperatura blokowała się też przy 6 cz 8 stopniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podejrzewam że to będzie bardziej związane z kompem bo jak odłączenie akumulator to wszystko jest ok, potrzebował bym speca od kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zastanawia mnie jedno dlaczego pracuje na tym jednym czujniku położenia walka rozrządu a na innych nie chce wigilię odpalić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...