Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko navara


astol

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz najpierw wyjąc - delikatnie wyrwać z zatrzasków wkład szklany lusterka. Potem masz już do wszystkiego dostęp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć od drzwi (nakrętki są pod zaślepką od środka w przedniej części drzwi). Kiedyś to rozbierałem ale dawno temu. Wydaje mi się,  że tam będzie dostęp do nakrętki "ośki" na której się składa lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam żadnej nakrętki. Pytam ponownie czy ktoś wie jak rozbezpieczyc to lusterko w miejscu jego składania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że moje lustro było kiedyś wyłamane i ktoś je reanimował. Rozbierałem tylko prawe i byłem obejrzeć w garażu - mam zaślepiony otwór od spodu (jakby pod ośką) I jestem pewien że dokręcałem nakrętkę bo lustro było luźne właśnie w miejscu składania - ale może była to przeróbka wykonana przez poprzedniego właściciela aby uratować lustro.

Jeżeli jeszcze tego nie znalazłeś to poczytaj (po angielsku) i pooglądaj tu:

https://www.nissan-navara.net/27-questions-answers-d40-diesels/15520-d40-wing-mirror-how-strip-replace-base-plate.html

Wychodzi, że nie jest to prosta sprawa.

No i przepraszam za wprowadzenie w błąd z nakrętką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz elektrycznie składane to nic nie zrobisz ,ja kupiłem używke, a te stare rozciołem żeby zobaczyć czy faktycznie da się coś zrobić! Niestety jest to element nie rozbieralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...