Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki


neuspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy w waszych Nissanach XTrail T32 tez nie można odciągnąć wycieraczek od szyby gdyż zahaczają o maskę rysując jej rant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w X-Trailach i nie tylko w Nissanach, jeżeli potrzebujesz je wymienić, włącz tryb serwisowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, akurat ten rozdział mi umknął :) Dopiero 3 miesiąc się ciesze furą i ostatnio ją myjąc właśnie zauważyłem że „normalnie” wycieraczek nie podniosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji po FL już można normalnie podnosić wycieraczki bez używania tego trybu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam wersje po FL z września 2017 i niestety nie można podnosić wycieraczek , pozostaje tylko tryb serwisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, lucianin said:

Mam wersje po FL z września 2017 i niestety nie można podnosić wycieraczek , pozostaje tylko tryb serwisowy.

U mnie można wersja po FL, ale 2018. Wczesniej miałem 2015 i tam był tryb serwisowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/23/2019 at 5:07 PM, herson said:

Nie tylko w X-Trailach i nie tylko w Nissanach, jeżeli potrzebujesz je wymienić, włącz tryb serwisowy

Skad wziales okreslenie "tryb serwisowy" ?

Tam go nazwali trybem obslugowym  stad moje pytanie

BTW. Ja tez uzywam tego trybu (obslugowego) do podnoszenia wycieraczek poniewaz moj po FL jest z 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...