Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16 - gaśnei silnik w czasie jazdy


hubert.c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 1f642.png co to może być, jadę autostrada 120 i nagle obroty spadły do zera momentalnie. Wrzuciłem na luz i z powrotem 5 bieg, obroty wróciły i ze spokojem zajechałem do domu. Sprawdziłem checka i wywala tylko błąd związany z wyciętym katem bo mam strumienice.

1.8 114 km, 2000r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki przebieg? Kurcze podawajcie więcej danych pytając o usterki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam  moje autko almera z 2001 1.5 benzyna.

 mialem dzisiaj problem w trasie samochod zacza sie dusic az zgasl po 3 pierwszych probach odpalal po czym gasl za 4 razem w koncu odpalil i szczesliwie dojechalem do domu (jakies 10km)w czym moze byc problem? zdazylo mi sie to kilka miesiecy temu wiec wymienilem filtr powietrza  oraz wyczyscilem przeplywomierz.... obroty nie faluja przyspiesza jak powinien 

 

przebieg 120.000km 

zalalem troche paliwa 98 na innej stacji niz wczoraj moze wina paliwa objawow puki co brak  zalaczam filmik jak sie dusil a drugi jak jest w tej chwili 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg mam 302 tys km. W 2017 we wrzesniu wymienialem czujnik walu. Od tamtej pory nic sie nie dzialo. Od miesiaca sa takie objawy. Bylem w salonie na dziale czesci podpytac mechanika co sadzi i mowil, ze przepustnica do czyszczenia i moze czujniki faz rozrzadu. Pytal czy slychac lancuch zeby uderzal o obudowe to mowie, ze nic, cisza. Pytanko takie brac rozrzad z wariatorem faz rozrzadu i dodatkowym kolem na walku ? Taki zestaw marki SKF chodzi po ok 650 zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...