Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uchwyt telefonu


Tokio

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich uchwytów do telefonów używacie? Ze względu na obłe wykończenie środkowej konsoli ciężko coś dopasować... okrągła,  obrotowa kratka też nie ułatwia sprawy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam przyczepianego do szyby, zainstalowałem go po lewej stronie, mam łatwy dostęp i dobrze się trzyma. Wcześniej używałem takiego montowanego do wylotu nawiewu (telefon mocowany na magnes), nie powiem było całkiem spoko, ale minusem było to, że przy włączonym ciepłym nawiewie telefon szybko się grzał, dlatego zrezygnowałem. Teraz jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :) ciekawa opcja z uchwytem do slotu cd, bo lubię mieć tel z prawej strony, blisko ładowarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kupiłem sobie takie coś, wydawał się ok bo ma przycisk co chwyta telefon gdy się telefon przyciśnie do uchwytu. Regulowany w 3 miejscach więc można sobie fajnie dopasować by najlepiej widzieć ekran telefonu. Miałem go na szybie ale postanowiłem przeczepić go po prostu deske rozdzielczą nad nadmuchem. Przyssawka jest z jakimś żelem co jak się przyczepi do szyby czy deski to się nie odczepia się sama a mimo to nie robi śladów jeśli się zdecyduje przeczepić w inne miejsce.282e9766eae251d02712ce8c9f32c2a3.jpg

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...