Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie wyświetla komputer pokładowy


camo

Rekomendowane odpowiedzi

Główny wyświetlacz komputera na prędkościomierzu pokazujący przebieg, aktualny bieg średnie spalanie itp. zrobił się kapryśny, czasem widać tylko tylko podświetlony pusty ekran, czasem się zawiesza i nie gaśnie np po wyjęciu kluczyków lub wyświetla wszystkie biegi na raz, czasem działa poprawnie, podejrzewam jakieś zwarcie od wilgoci tylko nie wiem gdzie.  może ma ktoś jakiś pomysł ? 

_DSC2867mkl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio fabryczne Bose, wszystko działa, jedynie ten jeden wyświetlacz wariuje. 

_DSC117mm.jpg

DSC07351m.jpg

DSC07353m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimne luty na wyświetlaczu? wyciągnij licznik, to nie problem zawież do elektronika sprawdzi i powinien naprawić. Nie wiem jak jest połączona płytka z wyswietlaczem, czasem jest na gumie przewodzącej i być może na styku nie przewodzi. Czyszczenie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

może komuś się przyda kilka zdjęć, demontaż licznika jest dosyć prosty trzeba odkręcić kilka śrub deski i wyciągnąć plastiki, licznik można łatwo rozebrać,  szybka jest na zatrzaski, wskazówki ściaga się na siłę ale trzeba uważać by nie wyginać przy tym osiek. u mnie wyświetlacz okazał się sprawny, problem jest gdzieś  w kostce łączącej z wiązką kabli.  

_DSC6902m.jpg

_DSC6908.jpg

_DSC6915m.jpg

_DSC6942m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...