Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zgasł i odpalił WTF????


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znów mi się to zdarzyło. W czasie jazdy silnik zgasł, zapaliła się kontrolka od świec żarowych i odpalił wszystko w czasie jazdy. Skrzynia automat więc nie szarpało. Miałem podobnie w zimie ale wtedy było -26 stopni, odpalił chwilę pochodził jak chciałem ruszyć to zgasł. Wtedy myślałem że to problem z paliwem. Dziś było 10 stopni. Ktoś wie o co może biegać??? Na YT znalazłem czyjś filmik z takim samym jajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HURRA HURRA  :) Znalazłem winnego i wyrwałem chwasta.  Problemy robiło odłożone zabezpieczenie. Dwa dni mi to zajęło ale przekopałem całą elektrykę przy okazji poprawiłem kilka kostek. Uffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz bliżej wyjaśnić znaczenie słów "odłożone zabezpieczenie"? Jakaś prezerwatywa zwierała ci kabel do masy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zabezpieczenie dołożone przez poprzedniego właściciela tak zwane odcięcie puszczone przez przekaźnik który oszalał i przy lekkim puknięciu rozłączał zapłon. Przekaźnik latał luzem zawieszony tylko na przewodach wiec o uderzenie nim w czasie jazdy nie było trudno. I tak każde puknięcie przekaźnikiem powodowało odcinanie zapłonu, po czym przekaźnik znów przechodził w stan zwarty i auto odpalało samo w czasie jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...