Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Bagażnik thule


Gość macallan

Rekomendowane odpowiedzi

jeżdżę ale jeszcze nie mam belek bo do sezonu windsurfingowego jeszcze kawałek :wink: :wink: a ile dałeś i gdzie kupowałeś :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeździ Primerą (P11.144) kombi z relingami i używa belek Thule´a. Jakie oznaczenia mają stopy i belki. Kupiłem wczoraj, ale coś nie pasują.

Na www.thule.pl sprawdzisz w dziale "Przewodnik po bagaznikach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według thule'a NP model P11.144 nie występuje w kombi z relingami, nie ma takiego auta w zestawieniu. belki 120 cm (761) są za długie na tył i zastanawiam się czy 108 (760) nie będą z kolei za krótkie na przód. dlatego czekam na wypowiedź kogoś kto ma takie belki na takim aucie

aha. kupiłem w w-wie za 330 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor. szukałem p11 kombi , a nie w11 (od niedawna mam nissana i jeszcze nie przyswoiłem oznaczeń). nie mniej jednak tym w11 się sugerowałem, ale belka na tyle auta jest za długa, tzn nie da się jej ustawić do żądanej długości (chyba, ze robię coś nie tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według thule'a NP model P11.144 nie występuje w kombi z relingami, nie ma takiego auta w zestawieniu. belki 120 cm (761) są za długie na tył i zastanawiam się czy 108 (760) nie będą z kolei za krótkie na przód. dlatego czekam na wypowiedź kogoś kto ma takie belki na takim aucie

aha. kupiłem w w-wie za 330 zł

Strasznie drogo - też muszę kupić ale myślałem, że same belki będą tańsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...