Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Bagażnik thule

Guest macallan

Recommended Posts

Guest macallan

Czy ktoś jeździ Primerą (P11.144) kombi z relingami i używa belek Thule´a. Jakie oznaczenia mają stopy i belki. Kupiłem wczoraj, ale coś nie pasują.

Pozdrawiam

jeżdżę ale jeszcze nie mam belek bo do sezonu windsurfingowego jeszcze kawałek :wink: :wink: a ile dałeś i gdzie kupowałeś :?: :?:

Czy ktoś jeździ Primerą (P11.144) kombi z relingami i używa belek Thule´a. Jakie oznaczenia mają stopy i belki. Kupiłem wczoraj, ale coś nie pasują.

Na www.thule.pl sprawdzisz w dziale "Przewodnik po bagaznikach".

Guest macallan

według thule'a NP model P11.144 nie występuje w kombi z relingami, nie ma takiego auta w zestawieniu. belki 120 cm (761) są za długie na tył i zastanawiam się czy 108 (760) nie będą z kolei za krótkie na przód. dlatego czekam na wypowiedź kogoś kto ma takie belki na takim aucie

aha. kupiłem w w-wie za 330 zł

według thule'a NP model P11.144 nie występuje w kombi z relingami, nie ma takiego auta w zestawieniu.

A dlaczego ja widze :?: :shock:

a3nrdf8no4lkkrp3m.jpg

Guest macallan

zwracam honor. szukałem p11 kombi , a nie w11 (od niedawna mam nissana i jeszcze nie przyswoiłem oznaczeń). nie mniej jednak tym w11 się sugerowałem, ale belka na tyle auta jest za długa, tzn nie da się jej ustawić do żądanej długości (chyba, ze robię coś nie tak).

Guest pawel_s
według thule'a NP model P11.144 nie występuje w kombi z relingami, nie ma takiego auta w zestawieniu. belki 120 cm (761) są za długie na tył i zastanawiam się czy 108 (760) nie będą z kolei za krótkie na przód. dlatego czekam na wypowiedź kogoś kto ma takie belki na takim aucie

aha. kupiłem w w-wie za 330 zł

Strasznie drogo - też muszę kupić ale myślałem, że same belki będą tańsze :(

Guest macallan

rozwiązałem problem

do tego auta należy kupić stopy 755 i belki 760 (108 cm długości), a nie takie jak podaje Thule dla modelu W11 (755 i 761). :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...