Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Rogue / X-Trail T32


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam Nissana Rogue od bardzo niedawna - import z USA. Na forum jestem całkiem świeży i nie za bardzo ogarniam szukajkę. Tym postem witam się i jednocześnie przepraszam jeśli zdublowałem temat.

 

Bardzo chciałbym mieć aktywną nawigację w samochodzie i zachować funkcjonalność wszystkich kamer tj. przedniej, tylnej i 360 stopni. Czy wymiana jednostki centralnej czytaj urządzenia z radiem, nawigacją, etc. na wersję europejską zapewni mi taką funkcjonalność? Pytam bo chcę wyczerpać wszystkie możliwości przed wydaniem ok. 3000PLN na stacje multimedialną z androidem.

 

Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

Jarek

 

PS. Auto z 2014r. Na zdjęciu obecna stacja infotainment.

IMG-20190225-WA0004 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam podobny problem, tylko Rogue 2016r. Ciekawi mnie czy po wymianie całego panela i karty pamięci wszystko zagra. Może były jakieś odpowiedzi, podpowiedzi jak uporać się z tym problemem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jarezz, Rysio2 czy udało Wam się dowiedzieć czegoś więcej w temacie?

Może zrobiliście wymianę panelu multimedialnego i możecie mi polecić coś?

Mam ten sam problem... Mam model z 2017 roku i brakuje w nim GPS Mapy, do tego wybieranie kontaktów przez Bluetooth odbywa się w języku angielskim, z książką telefoniczną nie zdaje to egzaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji na forum wynika że te stacje nissanowskie są kodowane pod konkretny vin i chyba jeszcze nikomu nie udało się tego ugryść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...