Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mechanik okolice Warszawy


Sebooo

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Pathfindera od prawie trzech miesięcy. Nie ukrywam, że zawsze chciałem go mieć. Trafiła się szansa i jak narazie ponad 6tys km bez problemów. Mam swojego mechanika ale po ostatniej wpadce jak znajomemu robił remont silnika w smaxie, pomylił części i przez to silnik się zatarł niechętnie bym do niego dał Pathfindera a mam kilka rzeczy do zrobienia. Czy ktoś zna mechanika z okolic Warszawy, któremu powierza swojego Pata i mógłby go polecić?

Do zrobienia olej, filtry, najprawdopodobniej łożysko, hamulce i kilka rzeczy. Wolałbym osobe która zna takie auto.

Z góry dzięki za informacje

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Konstancinem A Góra Kalwaria Moczydłów przy głównej trasie . Ja oddaje swojego i jestem niesamowicie zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Sebooo napisał:

A jakiś kontakt Byś mi podał?

Dzięki

506539407 Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem cześć,

jeśli jesteś z południa W-wy, to polecam (pisałem już o tym) PITSTOP przy Karczunkowskiej (w okolicy Puławskiej w kierunku Piaseczna). Jeździ tam 109 a przystanek jest także w okolicy (nie musisz ciągnąć transportu z sobą :-) - to też może czasem być ważne). Solidnie - precyzyjnie, z olbrzymią wiedzą o mechanice samochodowej. Otwartość na wiedzę, chęć uczenia się i słuchania jest u tego młodego człowieka godna podziwu ( bo wszyscy znamy konowałów "ciągle wiedzących lepiej, łączących elementy na "ślinę i sznurek" albo mylących części :-) 

Niestety ciężko tam trafić - budują przy wjeździe wiadukt i wszystko stoi na głowie. Jeśli się zdecydujesz, napisz prv, przekażę Ci dokładniejsze informacje. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...