Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Nissiek przed malowaniem i po :)


seba.mak1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie fotki przed i po malowaniu:) Aha po malowaniu razem z falkami 185/55/14 (tu podziekowania dla LeXaN-a on dał namiary na goscia ktory sprowadza felki z niemiec)

 

Nissiek przed

 

6.jpg

 

 

5.jpg

 

 

A Tu juz po malowaniu no i z felkami :)

 

3.jpg

 

1.jpg

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiercałeś otwór piasty. z 57mm (VW) do 59mm (Nissan) ???

 

 

HHA

 

 

.

 

tak, ale nie mysl ze sam to rozwiertałem :) dałem je do warsztatu co zajmuja sie felami ;) (dla scisłosci*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz z tyłu nalepke klubową?

 

bo pozdrawiałem podbne autko, ale niewm czy odwiedzasz tamten wątek

 

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...c&start=345 :D

 

hehe dokładnie to moj Nissiek :)Stał na Swionach na ulicy Pocztowej :)Dosc czesto tam stoi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spowiadaj sie ile cie kosztowaly felgi opony i lakier :wink:

 

A wiec za felki z oponkami Michelin zapłaciłem 680zł + rozwiercanie 100zł

a za malowanie 200zł no i kszynka pifa (robiłem to u znajomego lakiernika) strasznie auto wygladalo porozbierane, bez tylnich lamp, zderzaka ..ahh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że zdjęcia nie robione w tej samej scenerii bo by było łatwiej porównać, natomiast nismo przepiękne, generalnie uważam, jako posiadacz k12, że microb k10 to najładnieszy model i szkoda, że Nissan w kolejnych stronach poszedł bardziej w tą "okragłą" formę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to k10 jest bardziej męski niz k11 i 12 :twisted: szczególnie w wersji SuperS, pozatym autko seby jest naprawde fajnie utrzymane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to k10 jest bardziej męski niz k11 i 12 :twisted: szczególnie w wersji SuperS, pozatym autko seby jest naprawde fajnie utrzymane :wink:

 

musze sie zgodzic w 100% k10 rulez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to k10 jest bardziej męski niz k11 i 12 :twisted: szczególnie w wersji SuperS, pozatym autko seby jest naprawde fajnie utrzymane :wink:

Zgadzam się, ładnie utrzymana K10 to bardzo ładne autko, choć mało znane (zanim kupiliśmy K11 nie wiedziałem o jego istnieniu, chociaż jedna K10 stoi u nas na parkingu ;D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie k10 to rasowe autko 8) szacunken dla Ciebie za tą prace no i jakby nie było to kolor czerwony autka pozdrawiam :D

 

Ciesze sie ze wam sie podoba Moj Nissiek :lol: a czerwony jest OK a co do SuperS to tez bym bardzo chciał ale niestety nie ma w automacie :( Ale moze sie cos da zrobic w Tym kierunku ... :D Plany sa a co z tego wyjdzie oboczymy :D

A Tu zaraz po kupnie-srodeczek :)

 

srodek.jpg

 

dodam jeszcze ze podsufitka bielusienka (nikt nie palił w autku) LeXaN moze potwierdzic :wink: a no i w miejscu wystajacych kabelkow z radyjka siedzi sobie teraz SONY CDX-S2250 :D

 

a tu jesze agresywne spojrzenie :D :roll: :D

 

bda93a4a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no bardzo dobre , ale chce powiedzieć , że nie tylko w mini laska fajnie wygląda :D :twisted:

 

zgadzam sie Dorota Dla mnie wazniejsze aby miała poukładane w glowce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no bardzo dobre , ale chce powiedzieć , że nie tylko w mini laska fajnie wygląda :D :twisted:

 

zgadzam sie Dorota Dla mnie wazniejsze aby miała poukładane w glowce :D

mam to samo zdanie :wink:

ale pojajcowac tez czasem mozna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...