Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Polska instrukcja dla X-trail 2016


tomaszzz009

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem kompletnie nowy na forum oraz poszukuje instrukcji w języku polskim dla mojego x-trail 2016r. Niestety od poprzedniego właściciela dostałem jedynie wersję Francuską. Dysponuje może ktoś polską wersją w formie elektronicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w serwisie,wiem że do Qashqai'a wydają wersję elektroniczną,może do Xa też mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zakupiłem dzis Xtraila i niestety nie dostałem polskiej instrukcji. czy jest szansa aby ktoś podesłał polską instrukcję obslugi? z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polską może być ciężko, jeżeli chodzi o wersję elektroniczną (może jakieś skany?), natomiast jest wersja angielska która powinnna wystarczyć w większości przypadków:

https://www.nissan.co.il/content/dam/Nissan/israel/services/car-books/Nissan-Xtrail-Car-Book-2016-ENG.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PDF myślę że ciężko po polsku do T32.mi się akurat udało na OLX wszystko co było udestępiane w salonie. cały zestaw. może sprójbuj tam. pojawiła się też aplikacja na tel. ale to ułamek pełnej wersji.Może na początek ci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...