Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Altima u13


Sidzej92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie nissan Altima u13 1996r czy ktoś z was może wiem jaki jest europejski zamiennik tego samochodu? Mam problem ze znalezieniem części zawieszenia a w internecie jest mało informacji na temat tego auta. Może jest jakieś auto które ma to samo płytę i zawieszenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bezpośredniego europejskiego zamiennika tego auta, tylko zamiennik klasowo/wielkościowy, czyli Primera

jakich dokładnie części poszukujesz ?

cześć części jest kompatybilna z innymi nissanami i infiniti

to już stare auto, z częściami jest trudniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kogoś w USA, jakaś rodzinę, zakup na ebay wysyłka do PL, wyjdzie dość tanio i wszystko dostaniesz

przykład kompletny mcperson 2 sztuki (amory, sprężyny, łożyska, poduszki, osłony) z koncówkami za 99$

 https://www.ebay.com/itm/Front-Strut-Sway-Bar-Kit-for-1993-1994-1995-1996-1997-1998-1999-Nissan-Altima/173262589985?fits=Year%3A1996|Model%3AAltima|Make%3ANissan&hash=item2857415021:g:4NQAAOSwWWtay8~o

tu rewelacja w zasadzie prawie  pełen zestaw zawieszenia na 2 strony, wahacze końcówki drażkow kierowniczych, stabilizatory - promocja tylko 65$ , niestety niedługo promo się kończy...

https://www.ebay.com/itm/For-Nissan-Altima-93-96-Front-Lh-Rh-Lower-Control-Arms-Tie-Rods-Sway-Bar-Link/183684679969?fits=Year%3A1996|Model%3AAltima|Make%3ANissan&epid=690088318&hash=item2ac475c921:g:sjYAAOSwlQ9Zmvoi

 

wszystko spakować, wysłać paczką morską (ok.30$), około miesiąca i wszystko masz

Screenshot_20190415-225005_Messenger.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyszukanie takich aukcji. Znalazłem sklep i serwis aut amerykańskich i mogą ściągnąć amortyzatory ale jeden powyżej 300zl. Jestem ciekawy czy nie podpasowal bym od czegoś innego amorkow. Japonię to i może coś być się znalazło ad jakiejś hondy czy innego modelu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pada Ci amortyzator, a masz stare auto, rozbierasz mcpersona, a tam już rozsypane lub na wykończeniu poduszka i lozysko, sprężyna po 23latach też już nie ma wlasciwosci, włożysz nowe amory i zbita sprężyna Ci je zabije szybko... jeśli chcesz bezpiecznie jeździć to najlepiej wymienić wszystko jako komplet, w USA komplet przód i tył 200$. Te serwisy części amerykańskich mają masakryczne ceny, kiedyś chciałem coś kupić to też kosztowało 300zl a w USA 30$. Nie znajdziesz nic od innego auta, bo o ile sam amortyzator jest podobny w każdym aucie, to jego długość , skok i przyspawane elementy mocujące są inne i to zgrywa się z długością sprężyny. Kombinacje mogą zakończyć się tragicznie... Dowiedz się ile kosztuje regeneracja amortyzatorów, ale obawiam się że za 4 regeneracje zciągniesz całe kolumny przód tył z usa. Znowu kupować oddzielnie amortyzatory + łożyska + poduszki + osłony/odboje zapłacisz tyle ile za kompletny zestaw ze sprężynami złożony. Żeby to wszystko zrobić z pozostalymi elementami zawieszenia i transportem z USA , musisz liczyć ze 400$. Musisz ocenić ile warte jest twoje auto w jakim jest stanie i czy warto inwestować. Możesz obejrzeć też amortyzatory,/całego mc persona od primery i porównać.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zmianę myślenia. Ale tak zauważyłem w tym ogłoszeniu że jak biorę kup teraz to cena jaka jest za wysyłkę wychodzi ponad 2tys zł. Nie wiem czy to pomyłka czy porostu jakoś się to wyjaśni jutro sproboje przejść dalej i zobaczę ile jest do zapłaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie kupuj, bo drogo i jeszcze Ci oclą, szukają kogoś w USA (może jakaś rodzina). Części po USA masz free shipping, pewnie kupisz u 2, 3 sprzedawców wszystko, paczki dojdą do tego kogoś ,  potem niech ktoś Ci to spakuje w jedną paczkę i wyśle firma spedycyjna Doma lub Polamer, statek ok. 30$, w opisie paczki rzeczy używane,  będzie szło około miesiaca. Musisz kupować tam na eBay i podawać adres tego kogoś , potem wyślesz z góry kasę western union na przesyłkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...