Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaka to Almera?


Gość RozenPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem że to głupia sprawa ale nie wiem jaki mam model. W książce serwisowej mam napisane ALMERA 1,6 KAT ( nie żadne SLX lub GX). Nigdzie indziej nie mogę znależć.Z tyłu samochodu na klapie mam napisane NISSAN ( z prawej) i ALMERA ( z lewej). Samochód z 99, 4-drzwi, 2 poduchy, klima,ABS, lektryczne szyby,wspomaganie, Szukam takiego modelu na ulicach ale moje poszukiwania są bezowocne.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiem że to głupia sprawa ale nie wiem jaki mam model. W książce serwisowej mam napisane ALMERA 1,6 KAT ( nie żadne SLX lub GX). Nigdzie indziej nie mogę znależć.Z tyłu samochodu na klapie mam napisane NISSAN ( z prawej) i ALMERA ( z lewej). Samochód z 99, 4-drzwi, 2 poduchy, klima,ABS, lektryczne szyby,wspomaganie, Szukam takiego modelu na ulicach ale moje poszukiwania są bezowocne.[/b]

 

Trudno powiedzieć co masz za model, choć podałeś kilka cennych informacji. Pierwsza to pojemność silnika, druga to rocznik, a trzecia to wersja nadwozia.

Z rocznika i pojemności bezsprzecznie wynika że to Almera N15. Wersje sedan wychodziły tylko jako GX lub SLX. Sądząc z faktu, że pod maską masz GA16DE, oraz biorąc pod uwagę wyposażenie, wnioskuję że jeździsz Almerką N15 1,6 SLX.

 

Jeśli chcesz otrzymać wyczerpujące informacje, wpisz swój VIN spisany z dow. rej. i wpisz go tutaj: http://www.club-nissan.ru/cars/vin/

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...