Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poszukiwany warsztat do naprawy cvt


damkus2204
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często do mechanicznego wspomagania idzie AtF typu dextron, kolor ma mniejsze znaczenie 

Jakie masz obajawy teraz na skrzyni ?

Widzę że tam niezła suma za robotę , co tam policzyli ?

 

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, damkus2204 napisał:

Jak kurcze czerwony to zly olej natychmiast odstaw auto do.mechanika...bo narobisz szkod

Nie no wiadomo ze roczna gwarancja to podatawa nie zaprowadze do Janusza ktory mi powie ze 30dni gwarancja i zaleje jeszcze skrzynie atf czerwonym 

Widzisz jechales do nich wymienic olej a oni zly olej ci nalali i tak bylo warto do nich jechac??zaraz bedzie skrzynia do regeneracji i placz

Kazik jak dobrym skoro on mowi ze kolor czerwony??

Jechałem do nich dwa lata temu i nie było przez ten czas żadnego problemu zrobili to co trzeba,  teraz mi wali to co pisałem po wymianie silnika u mnie w mojej miejscowosci

Edytowane przez romang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kazik_R52 napisał:

Często do mechanicznego wspomagania idzie AtF typu dextron, kolor ma mniejsze znaczenie 

Jakie masz obajawy teraz na skrzyni ?

Widzę że tam niezła suma za robotę , co tam policzyli ?

 

No właśnie ogólnie przekładka z silnikiem 13000  z poczatku miałem doła ale już przywykłem , szkoda mi tylko silnika bo jest w naprawdę dobrej kondycji , chyba będę musiał sprzedać bo jak mi przyjdzie remontować skrzynię to już nie wyrobię finansowo . W tej chwili coś stuka dosyć głośno.

Edytowane przez romang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsułeś swoim problemem temat "poszukiwany warsztat do naprawy CVT"

powinieneś założyć nowy temat, i dokładnie opisać swój problem.

zacząłeś niby od uzupełnienia płynu w CVT skończyłeś na wymianie silnika, to są istotne "szczególiki" , powinieneś po kolei opisać co i jak robiłeś i jakieś masz objawy, skąd ten silnik i inne istotne sprawy ..............

w końcu nic nie wiadomo ...................

nie że coś Ci napierdziela, ale dokładnie, co kiedy, na postoju, jak jedziesz, jak przyśpieszasz, może panewki w "nowym"/używanym silniku ? 

z fakturze pisze " olej ATF CVTF NS-2/J1" - to prawidłowy płyn do tej skrzyni, prawdopodobnie firmy Ravenol, ma kolor zielony a ATF tu oznacza Automatic tramsmission Fluid - czyli płyn do skrzyni automatycznej

masz też 2 pozycję, olej hydrauliczny ATF - ten może być czerwony i prawdopodobnie został zalany do wspomagania, jak Ci wymieniali silnik, stąd te zamieszanie 

namieszałeś i masz namieszane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założony temat wymiana silnika ale niestety nikt nic nie pisze.Dzieki za wszystkie komentarze,  i przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...