Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja menu


Piasek1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem murano z51. Autko pochodzi z polskiego salonu zakupione w 2010r. Natomiast nie posiada polskiego menu? Do wyboru ruski, angielski, francuski itp. Czy jest mozliwosc wprowadzenia polskiego języka do menu? Może ktoś tym się zajmuje z forumowiczów? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Piasek1991 napisał:

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem murano z51. Autko pochodzi z polskiego salonu zakupione w 2010r. Natomiast nie posiada polskiego menu? Do wyboru ruski, angielski, francuski itp. Czy jest mozliwosc wprowadzenia polskiego języka do menu? Może ktoś tym się zajmuje z forumowiczów? Pozdrawiam.

Masz o rok młodszego murańca od mojego więc pewnie masz ekran dotykowy - podobno wtedy jest to możliwe. Zapytaj tutaj: <uczymyautapolskiego.pl>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jakub.S83 napisał:

Masz o rok młodszego murańca od mojego więc pewnie masz ekran dotykowy - podobno wtedy jest to możliwe. Zapytaj tutaj: <uczymyautapolskiego.pl>

Tak mam dotykowy ekran. Jest tez kwestia i pytanie czy moge wylaczyc piszczenie podczas otwierania bagaznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Piasek1991 napisał:

Tak mam dotykowy ekran. Jest tez kwestia i pytanie czy moge wylaczyc piszczenie podczas otwierania bagaznika?

Bez kombinowania w ustawienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A wiesz moze czy da sie zrobic tak aby lusterka skaldaly sie przy zamykaniu samochodu? Mam tak w focusie i innych samochodach tez to mialem a w murano musze klikac? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Piasek1991 napisał:

A wiesz moze czy da sie zrobic tak aby lusterka skaldaly sie przy zamykaniu samochodu? Mam tak w focusie i innych samochodach tez to mialem a w murano musze klikac? :/

Nie ma takiej funkcji w z51. W z52 chyba też nie. Mam na myśli "funkcję", którą można odblokować lub ustawić w sofcie. 

Jedyną opcją jest dołożenie zewnętrznego modułu. Robiłem takie udogodnienia w Toyocie bo jeśli chodzi o domykanie szyb czy składanie lusterek to taka sama bida jak w nissanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...