Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Jak najsprawniej wyjać tylne szyby?


Gość czaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Micra, po powrocie od blach-lak. jest w stanie rozkładu - tzn. każdy element przechodzi rewitalizacje - obecnie kończę wnętrze (m.in. oklejam prawie wszystko welurem). Ponieważ producent nie pomyślał, jak w K10 o osłonach na obramowanie bocznych tylnych szyb w 3D to także ten fragment blachy będę oklejał. Wolałbym to jednak zrobić przy wyjętej szybie, zwłaszcza że szyba będzie przyciemniana, a do tego na zewątrz pod uszczelkę pójdzie czarna okleina w ramach projektu "a la morris".

 

Zatem wy po prostu wypychać uszcelkę od wewnątrz do zewnątrz czy pobawić się sznurkiem i ew. jak toz zrobić.

 

P.S. w sumie to lepiej było by zakupić szyby uchylne, ale jak się domyślam do nich dokupić bym musiał uszczelki.

 

So?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ producent nie pomyślał, jak w K10 o osłonach na obramowanie bocznych tylnych szyb w 3D to także ten fragment blachy będę oklejał.

 

Pomyśleć, pomyślał, ale nie we wszystkich wersjach. Swego czasu kupiłem sobie uchylne szybki do tyłu (wciąż czekają na przełożenie ;)) i razem z nimi dostałem cały zestaw plastików, które idą na słupek C i parapety. Niestety w mojej wersji nie ma w ogóle otworów pod zatrzaski i nie wiem, czy w ogóle będziemy przeszczepiać te plastiki, czy tylko same szyby. Gdyby ktoś miał fotkę parapetu i tylnego słupka K11 3d ze zdjętymi plastikami, to chętnie bym to obejrzał.

 

Pozdrawiam, r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...